Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Mehmet Cem Kamözüt tarafından gerçekleştirilen Bilim ve Sanatta Devrim başlıklı sunum 25 Nisan 2015’te FKSD Konferans Salonunda düzenlenmiştir.
![](https://fksdblog.com/wp-content/uploads/2020/05/2015-04-25-Bilim-Ve-Sanatta-Devrim-Cem-Kamozut.jpg)
Etkinlik Künyesi
Düzenleyen Felsefe Kültür Sanat Derneği Konuşmacı Yard. Doç. Dr. Mehmet Cem Kamözüt | Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Tarih ve Saat 25 Nisan 2015 Cumartesi 19.30 Adres FKSD Konferans Salonu | Prof. Muammer Aksoy Caddesi Nu. 55/3 Bahçelievler Çankaya Ankara