Site Kullanımı

fksd.org.tr sitesindeki fikri mülkiyet hakkına konu tüm materyallerin, çalışmaların ve eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan telif hakları aksi belirtilmediği sürece Felsefe Kültür Sanat Derneğine (FKSD) aittir.

Açık link adresi verilmek suretiyle kaynak belirtilerek yapılacak tanıtım amaçlı kısa alıntılar dışında; site içindeki hiçbir içerik ve materyal FKSD’den yazılı izin alınmadan hiçbir şekilde kullanılamaz –kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir yayın organında yayınlanamaz.

fksd.org.tr sitesindeki içeriklerden hareketle çeşitli uyarlamalar yapılamaz, bu içeriklerin üzerinde tersine mühendislik gibi faaliyetlerde bulunularak yeni içerikler oluşturulamaz.

Bu sitede bulunan linklere için sorumluluk ilgili site sahiplerine aittir. Site ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

Sitedeki yazıların, görsellerin, videoların ve fikri mülkiyet hakkına konu olan tüm içeriklerin her hakkı saklıdır. Bununla birlikte, bu içerikler yazılı izin alınarak ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.

Sitedeki fikri mülkiyet hakkına konu herhangi bir içeriğin ticari bir amaçla ya da etik dışı bir kullanımının saptanması durumunda FKSD, hukuki haklarını kullanarak ilgili mercilere başvuruda bulunur.

Sitedeki içeriklerin hiçbiri isteğe göre değiştirilmez.