Hacettepe Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çetin Türkyılmaz tarafından gerçekleştirilen Bir Özgürleşme Pratiği Olarak Felsefe adlı sunum FKSD Konferans Salonunda 19 Mart 2015 tarihinde yapılmıştır.
![](https://fksdblog.com/wp-content/uploads/2020/05/2015-03-19-Bir-Ozgurlesme-Pratigi-Olarak-Felsefe-Cetin-Turkyilmaz.jpg)
Etkinlik Künyesi
Düzenleyen Felsefe Kültür Sanat Derneği Konuşmacı Doç. Dr. Çetin Türkyılmaz | Hacettepe Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Tarih ve Saat 19 Mart 2015 Perşembe | 19.00 Adres FKSD Konferans Salonu | Prof. Muammer Aksoy Caddesi Nu. 55/3 Bahçelievler Çankaya Ankara