Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yasin Ceylan tarafından yapılan Kant’ın Felsefe Tarihindeki Yeri başlıklı sunum 7 Mayıs 2016’da FKSD Konferans Salonunda düzenlenmiştir.
![](https://fksdblog.com/wp-content/uploads/2020/05/2016-05-16-Kant-in-Felsefe-Tarihindeki-Yeri-Yasin-Ceylan.jpg)
Etkinlik Künyesi
Düzenleyen Felsefe Kültür Sanat Derneği Konuşmacı Prof. Dr. Yasin Ceylan | Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Tarih ve Saat 7 Mayıs 2016 Cumartesi 14.00 Adres FKSD Konferans Salonu | Prof. Muammer Aksoy Caddesi Nu. 55/3 Bahçelievler Çankaya Ankara